Admin

Admin

%AM, %28 %429 %2018 %09:%úno

Svářečské práce

Mezi další služby, které vám chce nabídnout naše firma Nerezové zábradlí Kolín, jsou svářečské práce. Nabízíme svařování nejrůznějších materiálů z nerez oceli a klasické železo. Naše svářečské práce jsou zaměřeny na práce kusového a malosériového charakteru. Dle přání zákazníka pro naší firmu není problém zakázka větších rozměrů. Disponujeme kvalitní svářecí technikou, ke svařování naši vyškolení zaměstnanci používají klasické svářečky a také svařečky CO. Nabízíme svařování tigem, svařování hliníku, nerezu a ostatního železa. Dále nabízíme výrobu samonosných bran.

svarecke prace kolin 

Na trhu působíme již několik let a za tu dobu jsme si získaly řadu spokojených klientů. Naší prioritou je především spokojený zákazník, profesionální přístup a rychlá a kvalitní práce.

Kontaktujte nás! Nerezové zábradlí Kolín má řešení pro velké firmy i malé zákazníky

%PM, %25 %755 %2017 %17:%říj

Montáž nerezového zábradlí

Kromě výroby nerezového zábradlí vám naše firma Nerezové zábradlí Kolín samozřejmě nabízí i jeho montáž. Jsme firma s dlouholetou tradicí a naši zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti v oboru, a proto jsme schopni realizovat zakázky dle vašeho přání. Nerezové zábradlí vyrábíme a montujeme v exteriérech i interiérech, především zábradlí pro rodinné domy, byty, panelové domy ale i do kancelářských prostor a průmyslových objektů.

montaz01

Každé zábradlí od naší firmy Nerezové zábradlí Kolín je unikátní, proto vám nabízíme individuální řešení na míru. Při zpracování zakázky postupujeme buď dle vašeho výkresu, nebo vám dokážeme navrhnout řešení a výkresy zhotovíme sami. Součástí zpracování zakázky je i zaměření, technická dokumentace, doprava a montáž.

montaz002

Nezávazně nás kontaktujte a mi vám poradíme a odpovíme na vaše otázky. O nerezové zábradlí firmy Nerezové zábradlí Kolín se můžete bez obav opřít!

 

%AM, %09 %535 %2017 %11:%srp

Výroba nerezového zábradlí

Zábradlí je funkčním doplňkem interiéru a venkovních prostor a v dnešní době také velmi žádaným designovým prvkem. Naše firma Nerezové zábradlí Kolín pro vás vyrobí kvalitní a spolehlivé nerezovcé zábradlí vhodné pro venkovní i vnitřní použití dle vašich přání a představ. Nerezové zábradlí je moderním a esteticky působivým doplňkem v podstatě jakéhokoliv typu schodiště, balkonu, terasy apod. Vyrobíme pro vás nerezové zábrádlí na míru!

nerezove zabradli01

Výhody nerezového zábradlí:
- spolehlivost
- trvalá funkčnost
- dlouhá životnost
- snadná údržba
- je vhodné ke všestrannému použití.

nerezove zabradli02

Nerezové zábradlí vyrábíme v různých tvarech a v kombinaci s různými materiály dle přání zákazníkaNerezová zábradlí jsme na přání zákazníka schopni navrhnout nebo zhotovit na základě vámi dodané dokumentace. Vaše nerezové zábradlí přijedeme ZDARMA zaměřit a vytvoříme pro vás cenovou nabídku, která vám přijde prostřednictvím mailu. 

Zábradlí z nerezu lze přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům a představám, díky tomu dokáže snadno splnit i ty nejnáročnější požadavky klienta na jeho design, bezpečnost i údržbu.

Kontaktujte nás! Nerezové zábradlí Kolín má řešení pro velké firmy i malé zákazníky.

 

%AM, %09 %512 %2017 %11:%srp

Kontaktujte nás!

Nerezové zábradlí Kolín

Pavel Homoky
Riegrova 565
281 01 Velim
Tel.: 724 736 650

IČ: 88754286

Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Administrativa:
Markéta Donátová
Tel.: 731 433 903